Електрик Київ – надасть всі види електротехнічних робіт в місті Києві і київської області.

Від дрібних «побутових» послуг – до комплексного (або часткового) електромонтажу  будь-якої складності в квартирах, заміських будинках, офісах електромонтаж "під ключ"

Електромонтажні роботи  проводяться кваліфіковано і професійно.

електромонтаж Київ

 

- Ремонт електрики, усунення пошкоджень. Екстрений виклик електрика в Києві. Консультація.

тел: 068-527-56-76

тел: 063-923-48-66

- Заміна, ремонт і монтаж електропроводки (електромонтаж) мереж 220 – 380v, а також слабкострумових мереж – TV, інтернет, телефон, домофон, сигналізація, також Wi-Fi  і т.п.

Електромонтажні роботи проводяться з дотриманням норм пожежної і електробезпеки.

Розрахунок електриком навантажень енергоспоживання, підбір перерізу і ізоляції кабелю.

Виконання схем і креслень - згідно виконаних електромонтажних робіт. (за погодженням)

- Підключення і електромонтаж різних електропобутових приладів, приладів захисту

 - Монтаж та наладка різних систем автоматики (антипотоп, автоматика ворот і т.п.)

- Електрик виконає перенесення, ремонт або установку розеток, вимикачів, світильників

- Електромонтаж, наладка і ремонт щитового устаткування різної складності

Як вибрати потрібного електрика в Києві?

 

електрик Київ

Перед тим, як почати електромонтажні роботи потрібно вибрати електрика, який грамотно і якісно виконає електромонтаж і надасть всі необхідні послуги, у Вашому випадки. Обдзвонивши електриків – як зрозуміти, що електромонтажні послуги, того або іншого електрика будуть на висоті? Чи знайома Вам ситуація, коли у вас або ваших знайомих, був зроблений ремонт, електрики виконали новий електромонтаж, провели нову проводку, а електрика, через невеликий час, починала «пустувати».
Всё потому, что электромонтажные работы были выполнены не электриком, ну а если и электриком, то с нарушениями или вообще не правильно.
Все тому, що електромонтажні роботи були виконані не електриком, ну а якщо і електриком, то з порушеннями або взагалі не правильно. Десь електрик не розрахував навантаження, перетини дроту, неправильно підібрав автомат або взагалі забув десь прокласти дріт. При проведенні електромонтажних робіт, такого електрика не цікавить порушення ізоляції кабелю, надійність з'єднань дротів або як цей кабель буде вмонтовуваний (наприклад: на місці де мав бути карниз, і це було очевидно - прокладений кабель). Це був електрик, в якого невеликий досвід електромонтажних робіт, або дядько Вася з ЖЕКа, в якого свято чотири рази на тиждень, та і електромонтажем він займається рідко, в основному так, лампочку поміняти в парадному і те ..., ну зате він - електрик. Після такого електромонтажу розетки стоять криво, інколи витягуються. З часом може з'явитися запах горілого. Та й взагалі не секрет, що несправна електропроводка, може викликати пожежу. Електромонтаж повинен виконуватися грамотним електриком, з досвідом роботи, що постійно займається електромонтажними роботами і роботами пов'язані з електрікой.

Вибрати електрика в Києві можна так – електрик:

- Має професійний інструмент

- Досвід електромонтажних і суміжних робіт - Має чітку виставу, як виконати електромонтаж

- Запропонує декілька варіантів електромонтажу

- Пропонує виконати електромонтажні роботи так, як буде правильніше, а не швидше або простіше

- Електрик, який упевнений, що електромонтажні роботи він виконує якісно, свою роботу оцінюватиме не нижче середніх або вище середніх розцінок.

- Акуратний

- Технічно грамотний (з відповідною освітою). Викликає довіру – як фахівець електрик.

- Не п'є

kiev electric - $eO

Електромонтаж Київ - комплекс робіт виконані електриками Києва. Всі електромонтажні роботи Київ проводяться комплекстно. і київської області для проведення електромонтажних робіт в Києві. Для тих хто затіяв електромонтаж - потрібно виклик електрика Київ, щобВиклик електрика Київ провести електромонтажні роботи Київ. $eO - електромонтаж Київ написаний електриком Київ - 2012 р.

Som_ss

высокое напряжение

 

Електрик київ